LFX Agency

nagłosnienie - oświetlenie - DJ

LFX Event Team

Obsługa imprez - koncerty, szkolenia, targi

Zobacz ofertę

LFX Instalacje

Stałe zabudowy akustyczno-oświetleniowe w lokalach

Zobacz szczegóły

LFX Agency

Sprzedaż hurtowa i detaliczna nagłośnienia i oświetlenia

Zobacz więcej

Menu główne

Sklepy On-line

LFX Instalacje

LFX Event Team

LFX Wypożyczalnia

LFX Serwis


rzetelna firma

Lfx - nagłosnienie, oświetlenie, dj, sprzedaż, wynajem, instalacje

UHF-200 nowa seria mikrofonów od OMNITRONIC

UHF-200 nowa seria, mikrofonów Omnitronic oferuje przyszłościowe częstotliwości oraz niezwykłą jakością w tym przedziale cenowym. Obecnie coraz więcej użytkowników zauważa problem z zakłóceniami przy użyciu ich mikrofonów bezprzewodowych - czasami, urządzenia nawet nie działają. W większości przypadków, nie istnieją żadne uszkodzenia odpowiedzialne za zniekształcenia.Problemem jest zmiana przeznaczenia częstotliwości radiowych. Częstotliwości, które były używane dla mikrofonów bezprzewodowych do 2012 roku są coraz częściej wykorzystywane do bezprzewodowego internetu i mikrofony po prostu nie będą działać w tych częstotliwościach .

Od 2015 r., będzie zabronione korzystanie z tych częstotliwości. Dlatego nasza nowa seria UHF-200 jest przyszłościowa. Cały system działa w częstotliwościach, które są wolne w dużej części Europy, i będzie działać w przyszłości.Dodatkowo system oferuje jakość, która nigdy nie była dostępna w tym przedziale cenowym.
Poza pojedynczymi wyjściami dla każdego mikrofonu, baza jest wyposażona w wyjście mix, łącząc wszystkie mikrofony w jednym wyjściu. W ten sposób oszczędzamy kanały na mixerze . Systemy te mają zasięg do 50 metrów oraz 12 godzinny czas działania baterii (dwie standardowe baterie AA ).

OMNITRONIC UHF-202

OMNITRONIC UHF-204

 

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

LFX Agency
ul.Górczewska 37

tel: 22 498 03 33
tel: 22 357 66 77

 

 

 

Pracujemy w godzinach:
pon. - czw. (10:00-18:00)
piątek (9:00-17:00)
sobota (10:00 - 14:00)