LFX Agency

nagłosnienie - oświetlenie - DJ

Menu główne

Sklepy On-line

LFX Instalacje

LFX Event Team

LFX Wypożyczalnia

LFX Serwis


rzetelna firma

Instalacja MINUS MUSIC CLUB - światło dźwięk i ....zobaczcie sami

Instalacja która zabrała nam dużo czasu i siły :) to oczywiście MINUS MUSIC CLUB mieszczący się przy ul. Chmielnej - stworzony z myślą o rozrywce najwyższej jakości. MINUS łączy w sobie kameralność i designerski rozmach, intymność i jakość godną szerokiego rozgłosu. Do klubu na instalacje "weszliśmy" i robiliśmy wszystko od początku.
Jednym z wymogów właścicieli miał być system nagłośnienia jedyny w swoim rodzaju – po kilku propozycjach wybór padł na markę VOID.


Tak naprawdę był to początek bo zostało nam poczynając od góry:
wejście do klubu – tu zastosowaliśmy zewnętrzne podświetlacze rgb/dmx EUROLITE
korytarz na parterze, schody, korytarz przed szatnią przy suficie zamontowaliśmy efekty ADJ H2O które imitowały efekt wody, a na podłogę i schody zainstalowaliśmy profile led.
Zanim przejdziemy na parkiet główny warto wspomnieć o VIP ROOMie . Zainstalowaliśmy tam osobne nagłośnienie, podświetlane półki w barze i sufity podświetlane taśmą led oraz stworzyliśmy wg projektu bar i meble z drewna co było nie lada wyzwaniem.
Sala główna z parkietem, barami, lożami i dj-ką to kolejny etap naszej pracy: panele led na suficie , świecące bary i loże łącznie z led profilami na podłodze wszystko stanowi jedna całość i jest sterowane za pomocą oprogramowania MADRIX.
Efekt końcowy wyszedł fantastycznie zobaczcie sami sami.

 Galeria:

 

  • MINUS_CL
  • MINUS_CL1
  • MINUS_CL2
  • MINUS_CL3
  • MINUS_CL4

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

LFX Agency
ul.Górczewska 37

tel: 22 498 03 33
tel: 22 357 66 77

 

 

 

Pracujemy w godzinach:
pon. - czw. (10:00-18:00)
piątek (9:00-17:00)
sobota (10:00 - 14:00)