O NAS

Lfx - nagłośnienie, oświetlenie, sprzęt dla DJ-a, sprzedaż, wynajem , doradztwo

Jesteśmy firmą będącą na rynku od 2000 roku. Cały czas się rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę. Rozpoczynaliśmy jako firma zajmująca się wyłącznie dystrybucją sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego. Obecnie, po kilku latach ewolucji, oferujemy znacznie więcej.
Na dzień dzisiejszy naszą działalność można podzielić na następujące działy:
Sprzedaż hurtowa i detaliczna:
Współpracujemy z licznymi sklepami, firmami instalatorskimi, klientami instytucjonalnymi oraz szeroką grupą klubów i odbiorców prywatnych.
Instalacje, projekty:
Wykonujemy kompletne oświetleniowo-dźwiękowe aranżacje lokali takich jak puby, dyskoteki, siłownie, kluby, sale konferencyjne i wystawowe. Realizujemy instalacje wg projektów własnych jak i dostarczonych – należących do Klienta.
Obsługa techniczna Imprez, wydarzeń:
Dysponujemy zespołem realizującym obsługę zleceń, w których sprzęt jest dostarczony i rozstawiony na czas imprezy lub wydarzenia, a następnie zostaje zdemontowany. Dotyczy to imprez firmowych, konferencji, koncertów, studniówek. Obsługujemy tez imprezy plenerowe, kilkudniowych wystaw gdzie na miejscu jest wykonywana budowa stoiska. Oferta jest bardzo rozbudowana i elastyczna – od prostego zestawu mikrofonów z nagłośnieniem po budowę stoisk czy sceny.
Jako jedyni w Polsce posiadamy zestawy nagłośnieniowe Angielskiej marki VoidAcoustics